szukaj

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

418314

Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

RODZINNY DOM DZIECKA

07.12.2023

Rodzinne domy dziecka to wyjątkowe miejsca. Są jak wielkie rodziny, w których dzieci z trudnymi historiami życiowymi, mają szansę na bezpieczeństwo, miłość, wykształcenie i dobry start w dorosłe życie.

Warsztaty przeciwdziałania przemocy domowej

23.11.2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie w osobach Anny Marii Świderskiej - Kierownik oraz pracownik Edyta Zalewska wzięły udział w warsztatach przeciwdziałania przemocy domowej organizowanych przez Policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Grajewie w ramach kampanii „16 Dni Przeciw Przemocy Wobec kobiet”.

Kampania „Już jesteś?”

15.11.2023

Kampania „Już jesteś?” – do wszystkich, którzy mają serca pełne troski i miłości.

Zachęcamy do wzięcia udziału w inspirującej kampanii „Już jesteś?”. Zaangażowanie w tę ważną inicjatywę jest wyrazem oddania sprawie wsparcia i rozwoju rodzinnych form pieczy zastępczej w Polsce. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na miłość, wsparcie i bezpieczne otoczenie, a rodziny zastępcze odgrywają niezastąpioną rolę w zapewnieniu tych potrzeb.

Ankieta dotycząca stanu wiedzy społeczności lokalnej Powiatu Grajewskiego

08.11.2023

Ankieta dotycząca stanu wiedzy społeczności lokalnej Powiatu Grajewskiego na temat zjawiska przemocy domowej.

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Grajewskiego.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże w opracowaniu diagnozy zjawiska przemocy domowej na obszarze Powiatu Grajewskiego.

Ankieta dotycząca przemocy domowej – do wypełnienia i wydruku

Nieodpłatne korepetycje dla uczniów w roku szkolnym 2023/2024

16.10.2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie w imieniu RUCH POLSKA 2050 informuje, iż w roku szkolnym 2023/2024 jest kontynuowana akcja pomocy w nauce uczniom z rodzin zastępczych. Dla każdego zgłoszonego do projektu dziecka, na podstawie przedstawionego zakresu potrzebnej pomocy (klasa, przedmiot, ilość godzin) dobierany jest z ogólnopolskiej bazy spełniający te kryteria korepetytor, który kontaktowany jest z rodziną.

Informator dla osób z niepełnosprawnością 2023

12.10.2023

Zapraszamy do lektury i wykorzystania tegorocznego wydania „Informatora dla osób z niepełnosprawnością”.

Ten praktyczny poradnik dla każdej osoby z niepełnosprawnością zawiera najważniejsze informacje dotyczące przyznawania rent, przebiegu orzecznictwa lekarskiego czy uprawnień pracowniczych. W „Informatorze …” znajdą Państwo informacje na jaką pomoc z PFRON mogą liczyć osoby z niepełnosprawnością oraz pracodawcy zatrudniający takich pracowników, jak korzystać z prawa do dostępności oraz jak złożyć wniosek przez Internet.

Wersja elektroniczna „Informatora dla osób z niepełnosprawnością 2023” dostępna jest poniżej oraz na stronie ZUS-u - LINK.

Program oddziaływań korekcyjno - edukacyjnych dla osób stosujących

05.09.2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie informuje, że w związku z planowaną realizacją w IV kwartale 2023 r. programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie, osoby zainteresowane udziałem w programie mogą zgłaszać się do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie (ul. Wojska Polskiego 74 C, 19-200 Grajewo, pok. Nr 3, nr tel. 86 273 87 09).

Udział w programie jest bezpłatny.

RODZINA ZASTĘPCZA SZANSĄ NA SZCZĘŚCIE

05.09.2023

DZIECI POZBAWIONE OPIEKI I WYCHOWANIA PRZEZ RODZICÓW CZEKAJĄ NA SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY DOM!

Brak aktualnych przetargów.Zobacz szczegóły.

zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony