szukaj

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

401359

RELACJA ZE SPOTKAŃ Z RODZINAMI ZASTĘPCZYMI ORAZ PROWADZĄCYMI RODZINNY DOM DZIECKA

05.01.2023

W spotkaniu w rodzinnym domu dziecka wzięli również udział: Wicestarosta Powiatu Grajewskiego – Tomasz Cebeliński, Przewodniczący Rady Powiatu – Grzegorz Gardocki oraz Naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Grajewie - Bogdan Kulesza.

Podczas spotkań wszyscy mieli okazję do rozmowy. Złożono życzenia noworoczne oraz podziękowania za codzienną bezinteresowną opiekę rodzin zastępczych oraz prowadzących rodzinny dom dziecka, która wymaga poświęceń, często zmagań z wieloma trudnościami.

Następnie zostały wręczone upominki oraz paczki 25 dzieciom z 16 rodzin zastępczych oraz 9 z rodzinnego domu dziecka. Paczki dla dzieci zawierały słodycze, książki, serki homogenizowane, mleczka smakowe i inne. Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów tj.:

- TORPOL Sp. z o.o. w Szczuczynie,

- Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie,

- EKO-DOM Sp. z o.o. Grajewo w Szymanach.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie w imieniu dzieci i rodzin zastępczych oraz rodzinnego domu dziecka BARDZO DZIĘKUJE za zaangażowanie i pomoc wszystkim osobom i firmom, które włączyły się i umożliwiły zrealizowanie wyżej wymienionej inicjatywy.

« inne aktualności

Brak aktualnych przetargów.Zobacz szczegóły.

zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony