szukaj

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

418314

Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

iPFRON+

09.03.2023

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wspiera naukę języka migowego poprzez dofinansowanie kosztów szkolenia osób doświadczających trudności w komunikowaniu się, członków ich rodzin oraz osób mających stały lub bezpośredni kontakt z osobami doświadczającymi trudności.

Od kwietnia 2023 r. uzyskanie dofinansowania będzie możliwe w pełni online za pomocą nowego systemu iPFRON+ umożliwiającego uzyskiwanie wsparcia PFRON bez wychodzenia z domu.

- Plakat  - link

- Informacje - link

Uwaga!! Zmiana adresu e-mail

07.03.2023

Uprzejmie informujemy, że dnia 07 marca 2023 r. nastąpiła zmiana adresu poczty elektronicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie.


Aktualny adres email: centrum@pcpr.grajewo.pl

PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD 2023

21.02.2023

 Informacje  - LINK - PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD 2023 r.

IV edycja Projektu „SamoDZIELNI” realizowana przez Fundację Polskiego Funduszu

21.02.2023

Celem Projektu jest pomoc dedykowana młodzieży w wieku 17-20 lat, pochodzącej z pieczy zastępczej, która wkracza na rynek pracy. Projekt realizowany jest w formie zjazdów w Centralnym Domu Technologii w Warszawie, podczas których uczestnicy zdobędą umiejętności niezbędne do podjęcia pierwszej pracy.

To już ostatni dzwonek by złożyć wniosek!

20.02.2023

Złóż wniosek i skorzystaj z bezpłatnej oferty PFRON realizowanej w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej. W Ośrodku zdobędziesz nowy zawód dostosowany do twoich obecnych możliwości zdrowotnych. Polepszysz również swój stan zdrowia korzystając z rehabilitacji. Na zakończenie zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć pracę.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

17.02.2023

Tegoroczne obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem będą się odbywały w dniach 20 – 26 lutego 2023 r. Obchody mają zwrócić uwagę zwłaszcza na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. W trakcie obchodów będą udzielane bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w różnych lokalizacjach, w tym w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych oraz organizacji pozarządowych.

iPFRON+ rozwój technologii internetowych w administracji publicznej

31.01.2023

W związku ze startem nowego systemu wprowadzonego przez PFRON i szkoleniami, które odbywają się w Białymstoku, zamieszczamy informacje skierowaną do osób działających zawodowo na rzecz osób niepełnosprawnych, aby mogły skorzystać ze szkolenia, a tym samym zdobyć niezbędną wiedzę do poruszania się po systemie i składania wniosków o dofinansowanie dla swoich Podopiecznych.

Link dokument

Projekt PFRON

23.01.2023

W związku z kończącym się projektem  pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”, Oddział Podlaski PFRON, przypomina i przesyła materiały dotyczące projektu celujące w:

  • grupę osób po amputacji
  • grupa osób chorujących na cukrzycę
  • grupa osób po wypadku   

Materiał  jest już dostępny na  FB:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083540401974

Brak aktualnych przetargów.Zobacz szczegóły.

zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony